Colvita™ - opinie

Choć kolagen w kapsułkach Colvita™ istnieje na rynku zaledwie od kilku lat, już teraz cieszy się ogromnym powodzeniem i grupą stałych użytkowników na całym świecie. Zanim zdecydujesz się na kupno tabletek kolagenowych i rozpoczniesz rewolucyjną kurację, która odmieni Twoje dotychczasowe życie, poznaj opinie innych osób, które już miały do czynienia z kosmetykami Colway. Oto kilka z nich:

Julio Iglesias, piłkarz i piosenkarz hiszpański:
"W trosce o cerę - bezkrytycznie naśladuję żonę. Ostatnio zachwycamy się preparatem kolagenowym, przysłanym nam z Pani rodzinnego miasta..." (słowa wypowiedziane do redaktorki gdańskiego radia)

Zenona Dufee, współwłaściciel Polskiego Radia Chicago, dr filozofii i medycyny:
"Jest to najlepszy produkt, jaki od trzydziestu lat dotarł do mnie z ojczyzny. Lansuję go z dumą...''

dr Stefan Dobrzyński, immunolog oraz dr Joanna Zarańska, dermatolog:
"Badania histologiczne przesuszonej skóry, leczonej hydrolizatem kolagenu rybiego INVENTIA, dały (już po 6 tygodniach) wynik - pogrubienia naskórka i zwiększenia zawartości kolagenu w skórze właściwej - o 50% lepszy, niż w grupie kontrolnej. W kontekście okoliczności dostarczenia nam preparatu nie będącego lekiem, zespół nasz uznał te wyniki za nieprawdopodobne i postanowił powtórzyć badania na dwóch innych grupach probantów... Wyniki były zbliżone."